Mājaslapas apmeklējumi

Kopā: 30419
Vakar: 183
Šodien: 98

Iesakām apmeklēt

Pedagogi

2018./2019.mācību gads


Sākumskolas MK
Antra Lipska- MK vadītāja, sākumskolas skolotāja

  • Glāzniece Ritma - sākumskolas skolotāja
  • Grietniece Inta - sākumskolas skolotāja
  • Gobiņa Dace - sākumskolas skolotāja
  • Gūtmane - Sevišķe Anete - sākumskolas skolotāja
  • Liepniece Ilze - sākumskolas skolotāja
  • Meimere Inga - sākumskolas skolotāja
  • Ločmele Ritma- sākumskolas skolotāja
  • Mūrniece Elita- sākumskolas skolotāja
  • Peterlēvica Rasma- sākumskolas skolotāja

Mūzikas MK
Alda Šeļegovska – MK vadītāja , mūzikas un instrumentspēles skolotāja.

  • Altenburga Māra- instrumentspēles skolotāja
  • Arne Ilze- instrumentspēles skolotāja, koncertmeistare
  • Bērziņa Inga- mūzikas , instrumentspēles skolotāja,diriģente
  • Kagane Lilija-  instrumentspēles skolotāja, koncertmeistare
  • Pakalne - Stārka Arta - mūzikas skolotāja, instrumentspēles skolotāja
  • Prenass Ilona - diriģente
  • Soste Didzis - mūzikas skolotājs, diriģents
  • Tarasovs Dainis- instrumentspēles skolotājs
  • Valtere Žanete - Odobēra - mūzikas , instrumentspēles skolotāja, diriģente
  • Medjanika Larisa - instrumentspēles skolotāja
  • Faļkenšteine Inese- mūzikas, instrumentspēles skolotāja, koncertmeistare
  • Varta Sarmīte - instrumentspēles skolotāja.

Latviešu valodas MK
Protopopova Inese- MK vadītāja, latviešu valoda un literatūra

  • Grugule Vēsma- latviešu valodas un literatūras skolotāja
  • Kušķe Inese- latviešu valodas un literatūras skolotāja
  • Protopopova Inese- latviešu valodas un literatūras skolotāja
  • Rubine Ina- latviešu valodas un literatūras skolotāja
  • Zizlāne Liene- latviešu valodas un literatūras skolotāja

MK „Cilvēks un sabiedrība”
 Velme Inese – MK vadītāja, vēstures, ekonomikas, politikas un tiesību skolotāja

  • Bruģe Kitija- psihologs
  • Lakševica Sarmīte- vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju skolotāja
  • Ločmele Antra - psihologs
  • Ondzulis Guntis - sporta skolotājs
  • Suhocka Velta- vēstures un sociālo zinību skolotāja
  • Deksnis Einārs - mājturības un tehnoloģiju skolotājs
  • Velme Inese- vēstures un sociālo zinību skolotāja

Zinātņu un tehnoloģiju
Ārija Šemele- MK vadītāja, fizikas un matemātikas skolotāja

  • Āboliņa Daiga- bioloģijas un ķīmijas skolotāja
  • Beitika Indra- matemātikas skolotāja
  • Blaumane Diāna - informātikas skolotāja
  • Gabrusenoka Ausma – matemātikas skolotāja
  • Liepniece Ilze - ģeogrāfijas skolotāja
  • Šemele Ārija - fizikas un matemātikas skolotāja
  • Staceviča Jevgēnija- matemātikas skolotāja
  • Tambovceva Valentīna – matemātikas skolotāja
  • Tuna Brigita Inta - matemātikas skolotāja
  • Zelča Ligita- ģeogrāfijas skolotāja

Svešvalodu MK
Mauriņa Zanda – MK vadītāja, angļu valodas skolotāja

  • Jakštene Žanna-angļu, krievu valodas skolotāja
  • Mauriņa Zanda - angļu valodas skolotāja
  • Sila Iveta- angļu valodas skolotāja
  • Šūlmeistere Gaļina- krievu valodas skolotāja

Klašu audzinātāju MK
Kitija Bruģe – MK vadītāja, krievu valodas skolotāja

  • Āboliņa Daiga- klases audzinātāja
  • Beitika Indra- klases audzinātāja
  • Grietniece Inta  - klases audzinātāja
  • Glāzniece Ritma- klases audzinātāja
  • Gūtmane - Sevišķe Anete- klases audzinātāja
  • Bruģe Kitija- klases audzinātāja
  • Kalniņa Biruta - klases audzinātāja
  • Liepniece Ilze - klases audzinātāja
  • Lipska Anda- klases audzinātāja
  • Ločmele Ritma- klases audzinātāja
  • Mūrniece Elita- klases audzinātāja
  • Peterlēvica Rasma -klases audzinātāja -
  • Protopopova Inese- klases audzinātāja
  • Sila Iveta- klases audzinātāja
  • Suhocka Velta- klases audzinātāja
  • Šūlmeistere Gaļina- klases audzinātāja
  • Ondzulis Guntis - klases audzinātājs
  • Tuna Brigita Inta- klases audzinātāja
  • Velme Inese- klases audzinātāja
  • Zizlāne Liene- klases audzinātāja

Atbalsta personāls

  • Belicka Mārīte - speciālais pedagogs
  • Bruģe Kitija – psihologs
  • Gūtmane - Sevišķe Anete – logopēde
  • Lipska Anda – speciālais pedagogs
  • Ločmele Antra – psihologs
  • Jakovļeva Līva – sociālais pedagogs
  • Vančenko Ruta – speciālais pedagogs
  • Ungere Madara – logopēds

 

 

Atjaunoja: Ausma Gabrusenoka » 21.11.2018 | 12:35

Šodien ir 2018.gada 18.decembris

Vārda dienu svin:

Krists, Kristofers, Kristaps, Klinta

Dzimšanas dienu svin:
Skolotāji:
Šodien:
nav
Rīt:
nav
Tuvākā
(20. dec.):

Ina Rubine
Sarmīte Lakševica
Skolēni:
Šodien:
Sandijs Andrukels 8.c
Zane Mierture 8.c
Rīt:
Kristaps Barons 5.c
Tuvākā
(21. dec.):

Katrīna Kalvāne 5.c
Eduards Andersons 7.c
Liene Dārta Orbidāne 2.a

Un kāds šobrīd laiks?

RMIVS kancelejas darba laiki
tālr./fakss: 67612391
Pirmdiena 8.00 - 16.30
Otrdiena 8.00 - 16.30
Trešdiena 8.00 - 16.30
Ceturtdiena 8.00 - 16.30
Piektdiena 8.00 - 16.30
Direktores pieņemšanas laiki
tālr.: 67611119, 26456193
Pirmdiena 14.00 - 17.30
Ceturtdiena 9.00 - 12.00

Skatīt visus kontaktus »

Interesanti