Mājaslapas apmeklējumi

Kopā: 32348
Vakar: 205
Šodien: 161

Iesakām apmeklēt

Koncerti Heidē

Starptautiskais sadraudzības pasākums Heides pilsētā

Mēs esam atgriezušies no vislieliskākā brauciena, kas mūsu dzīvē vispār ir bijis. Mūsu brauciens uz Vāciju sākās ceturtdienas rītā. 5:30 mums bija jābūt lidostā, lidmašīna izlidoja pēc vēl ilgāka laika, bet drošības dēļ agrāk ierasties lidostā nenāca par ļaunu.

Ap pulksten 10:00 pēc Latvijas laika bijām Hamburgas lidostā. Pēc divām stundām nonācām Heidē, aizbraucām uz mūzikas skolu izmēģināt nākamās dienas programmu. Pēc tam jau nonācām tik ilgi gaidītajā mājvietā. Iekārtojāmies un tad pavadījām brīvo laiku līdz vakariņām. Vakarā ieradās arī skolēni no Viļņas un Rudiminas mūzikas skolām.

Nākamajā dienā mums bija paredzēti 2 koncerti. Viens koncerts notika Valdorfa skolā, Meldorfā, un otrs koncerts notika Rakstītāju biroja zālē. Koncertu pirmajā daļā uzstājāmies mēs, un otrajā daļā spēlēja lietuviešu akordeonu orķestris. Uzzinājām, cik lieliski spēlē mūsu draugi. Vakarā mums bija kopīgais vakars – runājām un spēlējām spēles. Izrunājāmies gan par Latviju, gan par Lietuvu.

 

Trešā brauciena diena bija ekskursiju diena, apmeklējām Eko šķirošanas bāzi, uzzinājām, ka Vācijā daudz nopietnāk izturas pret dabu, tās piesārņošanu, apmeklējām arī Heides pilsētas muzeju. Vakarā braucām uz pilsētas centru, slidojām un jautri pavadījām laiku.

 

Ceturtajā dienā mums bija nozīmīgākais Adventes koncerts Heides ģimnāzijā. Pirms šī koncerta mums bija iespēja braukt peldēties uz baseinu, ko arī izmantojām. Vakarā koncerta zāle bija pilna ar klausītājiem, koncertā piedalījās arī mākslinieki no Heides Dithermarscher mūzikas skolas – solomākslinieki un orķestri. Sniegums bija brīnišķīgs, bet mēs un lietuvieši ar savu skanējumu atšķīrāmies uz visu pārējo fona.

 

Piektajā dienā mēs braucām ekskursijā uz Hamburgu. Braucām ar ekskursiju autobusu pa Hamburgu, skatījām arhitektūru un daudz ko citu nozīmīgu Hamburgā.

Mūsu ceturtais noslēguma koncerts bija skolā. Skatītāji bija pusaudži un jaunieši. Pēc koncerta lietuvieši brauca mājās, atvadīšanās bija ļoti grūta, jo bijām sadraudzējušies.

Šī nedēļa bija daudzu piedzīvojumu pilna, un ieguvām jaunus draugus un koncertpieredzi. Paldies mūsu mūzikas pedagogiem un skolai par šo iespēju!

Renāte Stelpa, Kristiāna Elksne, Roberts Kličovs, Zane Gludiņa un Venija Zariņa.

Ievietoja: Ausma Gabrusenoka » 07.12.2015 | 9:46
«Atgriezties

Šodien ir 2019.gada 23.marts

Vārda dienu svin:

Žanna, Žanete, Mirdza

Dzimšanas dienu svin:
Skolotāji:
Šodien:
nav
Rīt:
nav
Tuvākā
(31. mar.):

Einārs Deksnis
Skolēni:
Šodien:
nav
Rīt:
nav
Tuvākā
(25. mar.):

Amēlija Ajanoviča 1.a

Un kāds šobrīd laiks?

RMIVS kancelejas darba laiki
tālr./fakss: 67612391
Pirmdiena 8.00 - 16.30
Otrdiena 8.00 - 16.30
Trešdiena 8.00 - 16.30
Ceturtdiena 8.00 - 16.30
Piektdiena 8.00 - 16.30
Direktores pieņemšanas laiki
tālr.: 67611119, 26456193
Pirmdiena 14.00 - 17.30
Ceturtdiena 9.00 - 12.00

Skatīt visus kontaktus »

Interesanti